Haladó keresés

Állások

Ha álláskeresőben vagy és szeretnél egy jó csapatban dolgozni, ahol sikeres lehetsz, akkor nézd át Te is aktuális álláslehetőségeinket!

Álláslehetőségek: Értékesítő-adminisztrátor

Munkakör megnevezése: Értékesítő-adminisztrátor

Leendő munkatársunk (természetesen a
megfelelő betanítást követően) az alábbi
feladatokat kell, hogy végezze:

- kiskereskedelemben vásárlók kiszolgálása bemutatóteremben lévő csempe, járólap
minták alapján;
- megrendelések leadása, szállítási határidő egyeztetése;
- beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás;
- élvédő nagykereskedelemben a megrendelések faxon történő fogadása, valamint
összesítése;
- számlák készítése kézzel és számítógéppel egyaránt;
- szállítólevél készítés kézi és gépi egyaránt;
- megrendelt áruk átvételében való közremőködés;
- számítógépen a raktárkészlet nyomon követése;
- leltározásnál aktív részvétel;
- bolti pénztár vezetése;
- az üzletkötőkkel való folyamatos és rendszeres kapcsolattartás személyesen és
telefonon egyaránt;
- pénzügyi osztállyal történő egyeztetések szerint kintlévıségek folyamatos nyomon
követése;
- ügyvezetık részére statisztikák, kimutatások készítése, vezetése;
- a kiskereskedelemben eladott áruk beszállítóktól kapott számláinak folyamatos
ellenőrzése, majd pénzügyre továbbítása;
- raktárból a kisebb áruk kiadása.

Az ideális kolléga:

Szaktudás:

- legalább érettségi és kereskedelmi illetve ezzel egyenértékő végzettség;
- kereskedelemben szerzett tapasztalat, elıny burkolat, építőanyag értékesítésében való
gyakorlat;
- precíz és megbízható számítástechnikai tudás (MS Office programok alapos ismerete,
előny számlázási programban való jártasság);
- pénztár vezetési gyakorlat;
- német vagy angol nyelvtudás előny, de nem feltétel;

Személyiség:

- az új munkatársunk önálló gondolatokkal, újítási javaslatokkal is rendelkezik.Kizárólag olyan kollégára van szükségünk, aki pozitív, aki sosem azon gondolkozik egy nehéznek látszó feladatnál, hogy az miért lehetetlen, hanem azon gondolkozik, hogy hogyan oldja meg. Nálunk alapszabály, hogy nincs kifogás, nincs nyafogás. Az ideális munkatárs nem ismeri azt a kérdést, hogy „Hogyan tegyem?”. Nincs probléma, csak megoldandó feladat.

- tulajdonos központú gondolkodásmód;
- precizitás és maximális rugalmasság;
- minden ügyféllel, munkatárssal, partnerrel való udvarias kommunikáció;
- ápolt, tiszta külső;
- rendezett családi háttér.

Ha el tudod képzelni magad ezen a poszton, képesnek érzed magad a felsorolt feladatok precíz elvégzésére, akkor küld el kézzel írott fényképes rövid önéletrajzodat és az alábbi címre:

ICDI Kft. - 8200 Veszprém, Almádi u. 21.

Várjuk a jelentkezésedet!

Kálmán István
ügyvezető

ICDI Kft. - Több mint 400 féle élvédőprofil raktárról!

A kosarad pillanatnyilag üres.

Élvédő profilok raktárról

ICDI Kft. raktár és iroda

Élvédő profil házhoz szállítva!
Az egész ország területén

Élvédők, burkolatváltók, szegélylécek
Több mint 400 féle élvédő profil raktárról

Fém élvédő és műanyag élvédő profilok
  és több száz féle profil rendelésre!